همسفر حمل‌ونقل (خدمات ویژه به کسب‌وکارهای حمل‌ونقلی)

شناخت دقیق و تخصصی‌تر یک بازار مستلزم فعالیت در آن حوزه است. مدیران و همکاران موسسه بامداد در طول یک دهه گذشته در تنها موسسه رسانه‌ای حمل‌ونقلی کشور فعالیت کرده و با اداره تنها پایگاه خبری تخصصی حوزه حمل‌ونقل و همچنین سردبیری و تولید تنها هفته‌نامه تخصصی این حوزه در کشور، اشراف کاملی به بازار واقعی و مجازی حمل‌ونقل دارند. ارائه مشاوره رسانه‌ای و خدمات خبر و طراحی و مدیریت شبکه اجتماعی شرکت‌های دولتی، بدنه وزارت راه و شهرسازی و شرکت‌های خصوصی حوزه حمل‌ونقل، بخشی از فعالیت‌های متخخصان بامداد در این حوزه است.
از این رو حضور تیم متخصص در حوزه رسانه‌ای و فضای مجاری حمل‌ونقل در بامداد سبب شد تا ما دپارتمان ویژه‌ای برای این بخش ایجاد کنیم. تیم متخصص بامداد شامل مشاور رسانه‌ای، طراح کمپین رسانه‌ای و تبلیغاتی، تولیدکننده محتوا، استراتژیست رسانه‌ای و خبرنگاران با سابقه این حوزه است. با توجه به این موضوع، بامداد توانایی ویژه در طراحی استراتژی کامل دیجیتال مارکتینگ برای فعالان حمل‌ونقلی کشوردارد. تیم تخصصی ما با شناخت درست از نیازها و ذائقه فعالان و مخاطبان حوزه حمل‌ونقل در زمینه باری و مسافری و همچنین در اختیار داشتن بانک‌های اطلاعاتی جامع این حوزه و قادر است پلن‌های جامع و انعطاف‌پذیری برای فعالان این حوزه پیشنهاد، طراحی و اجرا کند.

بخشی از خدمات ویژه برای شرکت‌های حوزه حمل‌ونقل

کسب‌وکار حمل‌ونقلی خود را در مسیر درست هدایت کنید.

از افرادی کمک بگیرید که زندگیشان را در این حوزه گذرانده‌اند.

خدمات دیگر

influencer marketing-rasa-D

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مناسبت را برای تبلیغات پیدا کن.

اطلاعات بیشتر
Artboard 1

بازاریابی محتوایی

محتوا پادشاه است.

اطلاعات بیشتر
Public relations-rasa-d

خدمات روابط عمومی

اعتبار برندت را در دست خودت بگیر.

اطلاعات بیشتر
news campaign-rasa-D

جریان‌سازی و کمپین خبری

در خبرها درست دیده شو.

اطلاعات بیشتر

ما گفتنی‌ها را گفتیم؛ حالا نوبت شماست.

قبل از اینکه بتوانیم یک استراتژی پایدار برای رشد و موفقیت شما طراحی کنیم ، باید شما را بهتر بشناسیم. اهداف تجاری شما چیست؟ با چه مشکلاتی روبرو هستید؟ آیا ما مناسب کسب و کار شما خواهیم بود یا خیر؟ از پاسخ این سوال ها تنها یک تماس تلفنی فاصله است.

۰۲۱-۸۶۰۴۶۴۲۶