درباره ما

  • Home
  • درباره ما

رسا کیست؟

«رسا» تیمی متشکل از سردبیران، خبرنگاران و فعالان برترین رسانه‌های کشور و حرفه‌ای‌ترین متخصصان حوزه دیجیتال مارکتینگ است که با قرار گرفتن در کنار هم بنا دارد سبدی کامل از خدمات رسانه‌ای و دیجیتال مارکتینگ را به شما ارائه کند.
در رسا استراتژی‌ها از سوی تیمی طراحی می‌شود که در کنار تخصص در حوزه دیجیتال، پشتوانه بیش از دو دهه فعالیت مطبوعاتی را دارد؛ توانمندی که ما آن را مهم‌ترین وجه تمایز خود از دیگر همکارانمان در حوزه دیجیتال مارکتینگ می‌دانیم.

داستان ما

ایده آغاز به کار موسسه فرهنگی و هنری واژه‌پردازان رسا، از زمانی شکل گرفت که ما احساس کردیم برای تأثیرگذاری بیشتر محتوایی که در رسانه تولید می‌کنیم، باید از پتانسیل شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی بهره بگیریم. همین باعث شد که برای نخستین بار در کشور دپارتمان خدمات رسانه‌ای را ایجاد کنیم که تلفیقی از خدمات رسانه‌ای و دیجیتال را به مخاطبانمان ارائه کنیم.

موفقیت این دپارتمان در ایجاد کمپین‌های مشترک رسانه‌ای و دیجیتال و اثبات این واقعیت که استفاده از هر یک از این دو حوزه به‌تنهایی کارایی کاملی نخواهد داشت.

درنهایت این تیم پس از ورود به حوزه دیجیتال مارکتینگ، طی کردن مراحل تخصصی و پیاده‌سازی‌های متعدد روی پروژه‌های خود، تصمیم به ورودی متفاوت به این حوزه را گرفت و این‌گونه تأسیس دپارتمان دیجیتال مارکتینگ موسسه واژه‌پردازان رسا کلید خورد.

ما در این تجربه آموختیم که ناآشنایی هردوی سوی این معادله یعنی رسانه‌ها و فضای دیجیتال ادورتایزینگ یکی از بزرگ‌ترین آسیب‌های این حوزه است. خلائی که تنها با تشکیل تیمی متشکل از متخصصان هر دو حوزه پر می‌شد.

حالا ما در رسا آماده‌ایم که با شناخت دقیق از جریان رسانه‌ای کشو، تحلیل جامعی از بازار تبلیغات و تولید تخصصی‌ترین محتوا، به شما اطمینان بدهیم که شما می‌توانید در حوزه خود متفاوت دیده شوید.

جمله «محتوا،‌ پادشاه است» باور اصلی ما در رسا است. مجموعه‌ای که اعتقاد دارد با تولید محتوای حرفه‌ای می‌توان بقیه مراحل دیجیتال مارکتینگ را با اطمینان جلو برد.